Uwaga! Korekta rozkładu jazdy.


Warszawa, 9 czerwca 2016 r.

Od niedzieli, 12 czerwca wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Plakaty z informacją
o nowym rozkładzie od dwóch tygodni są dostępne na peronach, dworcach oraz w Internecie.

 

Informacje o korekcie rozkładu podawane są trzy tygodnie wcześniej w tradycyjnej formie plakatów oraz są one dostępne na stacjach i przystankach. Informacje o aktualnych połączeniach można uzyskać pod numerem infolinii 19 757. Do dyspozycji pasażerów jest także strona www.portalpasazera.pl oraz www.rozklad-pkp.pl, a także strony przewoźników.

Poza tradycyjnymi punktami informacyjnymi, jak kasy czy centra obsługi klienta, podróżni otrzymają wsparcie informatorów mobilnych, którzy w dniach 10-13 czerwca będą służyć pomocą na 18 największych dworcach w Polsce. Pomoc będzie można również uzyskać ze strony pracowników punktów InfoDworzec, zlokalizowanych na 10 największych dworcach w kraju.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności
w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

 

www.pois.gov.pl .

Ta witryna używa plików cookie m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa komputerze / telefonie / tablecie. Więcej informacji w Polityce Prywatności. Polityka prywatności